דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש המועצה

אופיר ליבשטיין
ראש המועצה
סיגלית גוזי אפנג'ר
מנהלת הלשכה
קרן יעקב
מזכירת לשכה

מנכ"לית המועצה

הדסה אטיאס
מזכירה
לילך שיינגורטן
מנכ"ל המועצה

גזברות

משה כהן
אחראי קופה
שמעון קרן צבי
גזבר
אלעד שניר
ס. גזבר ומנהל רכש
שוקי פדר
מנהל חשבונות
מיכל קצוקר
גבייה
צאלה עוזי
קניינית ומזכירת רכש

ספורט שער הנגב

דפנה סיבוני ששון
מנהלת מחלקת הספורט
כלנית זיו
מנהלנית

מתנ"ס שער הנגב

מירי גלעד
מזכירות מתנ"ס
ראם רוד
רכז הדרכה
אריה חודרה
מנהל מתנ״ס שער הנגב
בן אשר נטע
קונסרבטוריון שער הנגב
קינן אפרת
מנהלת האולפן למחול
גיתית חכים - שלזינגר
מנהלת מרכז הצעירים שער הנגב
מזכירות
מזכירות מתנ"ס
ליבנת קוץ
מנהלת בית מלאכה
סיון כהן
מנהל מחלקת התרבות
גינת אוחנה
מנהלנית מתנ״ס שער הנגב

מזכירות מעברים
טלי לוין
מנהלת ״מעברים״ - לתעסוקה בשער הנגב
ליבנת בירנבאום
מנהלת מרכז מיל”ה
בן עמי ענת
מנהלת מרכז מדע וחדשנות
רעות טורקניץ
רכזת הדרכה
הראל פילדר
054-973-2076
נדב צברי
מרכז צעירים

מבקר פנים

תמיר בראנץ
מבקר פנים

האגף המוניציפלי

דבורה אדרי
מזכירה
רחמים גוזי
סגן מנהל מחלקה \ פיקוח

משאבי אנוש

שלי ברנדס
ממונה הטרדה מינית
שלי ברנדס
מנהלת המחלקה
כוכי פנקר
מנהלנית משאבי אנוש
עדנה דדון
חשבת שכר
קסניה קול
חשבת שכר

קידום מעמד האישה

שירותים חברתיים - רווחה

תהילה רביבו
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים - רווחה
חופית דקל
עובדת זכאות - שירותים חברתיים רווחה
צליל מסיל
מזכירות שירותים חברתיים - רווחה

התנדבות

רכזת התנדבות
רכזת התנדבות

גביה, ארנונה, מים וביוב

מיכל קצוקר
מדור גבייה
משה כהן
אחראי קופה ואישורי תושב

מחלקת הביטחון

תחבורה

אילן שרהשר
מנהל המחלקה
עופר המר
קצין בטיחות
משרדי המחלקה
משרדי המחלקה

שיטור קהילתי שער הנגב

רס"מ יהודה אהרוני
מפקד השיטור הקהילתי

תכנון והנדסה

דניאל סנרמן
מהנדס המועצה
סטיא אטיאס בובליל
סגנית מהנדס
דוד רוזנברג
עוזר מהנדס המועצה
עוזי שמאי
מנהל מדור בינוי ופיתוח
ריקי דהן
רכזת פרויקטים/מזכירה
דבי קציר
רכזת רשות רישוי ותמרור/מזכירה

חינוך שער הנגב

אורי מלול
מנהל מחלקת החינוך וקריית החינוך
מורן אטיאס
מזכירת חינוך
שלומציון כהן
מנהלת אלונים שער הנגב
לימור דרמון
מנהלת יסודי קשת שער הנגב

וטרינר

ודים איסקוביץ'
וטרינר

שירותי דת

עיתון שער הנגב

עדי מאירי
יו"ר מערכת ועורכת ראשית
מערכת
מערכת

בסיס מתמי"ד

חי מייזליס
מפקד המתמיד

מרכז הקל"ה

ועדה מקומית לתכנון ובנייה "נגב מערבי"

אורנה אליעזר
מזכירת הועדה
אדר' שני אלדן
מהנדס הועדה
אלי בורנשטיין
יור הועדה

תיירות

היחידה לפיתוח משאבים

מערכות מידע

עומר צדיקביץ'
מנהל

הסיפריה האזורית

שותפות שער הנגב סן דייגו

שחר בלקין
יו"ר ועדת היגוי
גילי סייג
שותפות סאן דיאגו

היחידה לליווי עסקים קטנים ויזמויות

סופית איזנברג
מנהלת

עמותת ותיקי שער הנגב

חיה ברדמן לוי
מנהלת יחדיו
ברכה דרומי וולפר
מזכירה
תמי הלוי
יור עמותה "
ציפי מוצפי
עוס"
שלומית פעמי
רכזת תרבות

מרכז החוסן

נדב פרץ
מנהל מרכז חוסן
עובדת קהילתית
עובדת קהילתית

המרכז ההידרותרפי

צחי לוי
מנהל הידרו
עירית צדק
מנהלת אגף טיפולי