דלג לתוכן העמוד

רוצים לערוך למנהלים ולעובדים פעילות בלתי נשכחת?
רוצים "לשבור שגרה", לגוון ולצאת קצת מגוש דן?
מעוניינים לגבש את המנהלים והעובדים?rnרוצים לשלב חוויה, לימוד, אירוח ואוכל טוב?
רוצים להחדיר בארגון קצת ערכים, ציונות ופטריוטיות?rnרוצים לקיים אירוע פתיחה/סיכום באווירה קצת שונה?
מסוקרנים להגיע לכל המקומות ה"רחוקים" שרואים בטלוויזיה?

הגיע הזמן שתגיעו לסיור המרתק עם חן קוטלר אברהמסrn"חוויה ותקווה בעוטף עזה" -אירוח לימודי חוצה גבולות בלי שכפ"צים, בלי קסדות, ובלי דאגות...
עם הרבה רצון טוב, סקרנות ואווירה טובה, זה הזמן לנסוע (רק שעה - שעה וחצי) דרומה, ולבוא לבקר ב"עוטף", על כל גווניו ונפלאותיו!
יש לכם הזדמנות לתפוש "שתי ציפורים במכה" –  גם לקיים פעילות חווייתית, ייחודית, מסקרנת ומגבשת למנהלים ולעובדים, וגם לתמוך בתושבי "עוטף עזה" ולהכיר חבל ארץ קסום!

"עוטף עזה" זה לא רק קסאמים... לצד סיור והרצאה מרתקים של חן תהנו גם מהפינוקים שחבל הארץ הנפלא הזה מציע -  יינות מקומיים, הרצאות ומפגשים יוצאי דופן עם תושבים מקומיים ומומחים, מגוון של מסעדות מעולות, פעילות (ODT outdoor training) בחיק הטבע ועוד ועוד.

אתם בחברה טובה - בעשור האחרון אירחה חן בכפר עזה למעלה מ- 150 משלחות מצפון אמריקה, אירופה וישראל. שגרירי מדינות, חברי קונגרס אמריקנים ואירופאים, סנטורים, מועמד לנשיאות ארה"ב, דוברת הסטייט דיפרטמנט, מנהלי מטה של חברי קונגרס, שחקני עבר של ה- NBA, שחקנים מובילים מהוליווד, עיתונאים, אנשי תקשורת, מנהלי חברות ענק, משפחות, סטודנטים ועוד ועוד.rnrnאתם קרובים רק שיחת טלפון אחת, לחוויה ייחודית ומשמעותית שתזכרו כל החיים! התקשרו לחן עכשיו – 054-7791001 , או שלחו מייל gazaborderexperience@gmail.com וחן תחזור אליכם בהקדם ובשמחה!


שעות פתיחה

09:00-19:00