נטע בן אשר יקותיאל "מוסיקה מעשירה את הנפש ונותנת לילדים עוד כלי להביא את עצמם ואף למצוא את מקומם במול עצמם ומול הסביבה. בנוסף היא מעניקה לילדים מיומנויות למידה והתמדה לצד תחושת הצלחה ומסוגלות."

הקונסרבטוריון בשער הנגב - בית ספר למקצועות ומיומנויות המוסיקה, ממוקם ב'קריית החינוך' ומפוקח ע"י משרד החינוך.
בין כתלי הקונסרבטוריון עוברים כ- 600 תלמידים כמדי שבוע ורוכשים השכלה מוזיקאלית ברמה הגבוהה ביותר, על ידי צוות מורים המיצג את נבחרת המורים הטובה ביותר באזור. 

לכל חוגי הקונסרבטוריון לחצו כאן 

תלמידי הקונסרבטוריון משתלבים בבגרותם כמוסיקאים מקצועיים בתחומים מגוונים, כסולנים או כחלק מהרכבי נגינה שונים במרחב אדיר של יצירה וסגנונות.
הרכבי הנגינה:
הרכבי הנגינה של הקונסרבטוריון יוצאים להופיע בפני קהילת המועצה, בקיבוצים השונים ואף מחוצה לה, בכנסים של משרד החינוך. 
מספר רב של הרכבים, במגוון סגנונות מרהיב ובמגוון גילאים - מהווים את עמודי התווך של העשייה המוזיקאלית בקונסרבטוריון. בין שאר הסגנונות תמצאו הרכבי רוק, אתני, ג'אז, קלאסי-קאמרי, הרכב כלי קשת, מקהלות, הרכבים ווקאליים, תזמורות, הרכב יוצר ועוד. 
אנו מאמינים שהעשייה בחברותה והנגינה בקבוצה הומוגנית ובאווירה דינאמית ומשתנה, מפרה את המשתתף, מחזקת את חווית היצירה והנגינה ומביאה את הנגן להעצמת החוויה המוזיקאלית בכלל ולהתמקצעות אישית על כלי הנגינה שלו בפרט. 
התמקצעות:
המעוניינים שיעמדו בקריטריונים יוכלו לגשת למבחני בגרות בנגינה ומבחני קבלה לאקדמיה למוסיקה. תלמידי החטיבה והתיכון יכולים להשתלב במגמה למוסיקה המשותפת לאולפן ולתיכון ברמה של חמש יחידות. למעוניינים במסלול 'רסיטל', ניתן ליווי צמוד.
המיוחדים שלנו:
גיל רך - תוכנית המוזיקה בגנים בשיתוף מחלקת הגיל הרך עם הקונסרבטוריון:
פועלת מדי שבוע בגנים ובפעוטונים ב- 11- יישובי שער הנגב:
קונצרט גן: תלמידי הקונסרבטוריון, בהתנדבות, מקיימים קונצרטים בגני הילדים, מנגנים ושרים זמר עברי. שירי הקונצרט נבחרים סביב אומן אחד בכל שנה כגון עוזי חיטמן, מתי כספי, יורם טהרלב, ביאליק ועוד.
"קונצרט מוסבר" בקונסרבטוריון: בחופשת הפסח ילדי הגנים לומדים ויוצרים סביב יצירה מוזיקאלית ובימי השיא מוזמנים לקונצרט באולפן, המנוגן ע"י מורי הקונסרבטוריון ומאפשר מפגש עם כלי הנגינה.  
גיל יסודי - פרוייקט 'בית ספר מנגן ושר':
שותפות בין ביה"ס היסודי וחטיבת הביניים עם הקונסרבטוריון.  מביאה לכך שמדי שבוע נחשפים ילדי ג'-ד', ז' ו-ח' לעולם הנגינה והשירה. במערכת השעות הלימודית ילדים לומדים לנגן יחד על כלים אותם בחרו, להאזין, להיחשף למגוון סגנונות וכלים שונים ולהגיע להישגים אישיים וקבוצתיים.
גיל נוער - במסגרת התוכנית מתקיימים גם אירועים מוזיקאליים אזוריים, המהווים חוליה בתפיסה האזורית של בניית רצף חינוכי מלידה ועד סוף התיכון.
קהילה - אולפן ההקלטות ע"ש בועז גרימן: בקונסרבטוריון תמצאו אולפן הקלטות מקצועי המציע שרותי סאונד והקלטה לכל סוגי הפרויקטים, לכל קהילת 'שער הנגב' ומחוצה לה. 

הקונסרבטוריון בשער הנגב מציע מבחר רחב של אפשרויות לפיתוח מיומנויות הנפש, להעשרת תרבות הפנאי ולחינוך בכל גיל, ולקידום האהבה לעולם שלם של מוזיקה ואמנות.
הצטרפו לחגיגה ובואו לגדול בקצב!

טבלת אנשי קשר - הקונסרבטוריון - אולפן למוסיקה
שם תפקיד טלפון נייד מייל
בן אשר נטע מנהלת קונסרבטוריון שער הנגב 077-9802763 [email protected]
דותן בראודה סגן מנהלת 0542472562 [email protected]
רועית הלוי מזכירה 077-9802763 [email protected]