טבלת אנשי קשר - היחידה לליווי עסקים קטנים ויזמויות
שם תפקיד טלפון נייד מייל
סופית איזנברג מנהלת תחום היזמות והעסקים הקטנים במועצה 077-9802289 0504448311
אדי ז'נסקר מ"מ מנהל תחום היזמות והעסקים הקטנים במועצה 077-9802289 054-767-7354

מתוך חזון המועצה: "שער הנגב תהיה בית ליזמים ותשמש כר להגשמת שאיפות. המועצה תעודד יזמויות קהילתיות, חינוכיות ועסקיות, שיאפשרו פיתוח שירותים חדשניים ואיכותיים, המתאימים לצרכי המגזר הכפרי ומרחב הנגב הצפוני"

היחידה לליווי עסקים קטנים ויזמויות הוקמה בכדי לתת מענה ליזמים ולבעלי עסקים קטנים המתגוררים והפועלים בשער הנגב.

היחידה מתמקדת בסיוע לתושבי האזור המעוניינים להקים עסק או מיזם חדש, להרחיב את העסק הקיים ו/או לבדוק היתכנות של רעיון עסקי.

ד"ר נגה גולסט, מנהלת היחידה, עוזרת ליזמים החל מליטוש הרעיון ובדיקה האם יש בו הזדמנות עסקית, דרך הדרכה והכוונה לאן כדאי להמשיך ללכת ועד עזרה בכל הפרוצדורות של הקמת העסק והוצאת רשיון העסק.

נגה עובדת בשיתוף מלא עם מרכזי מעוף של הרשות לעסקים קטנים ובינוניים וחממת התיירות של הרשות לפיתוח הנגב, במטרה להציע ליזמים ולבעלי העסקים הקטנים יועצים וקורסים במחירים מסובסדים.

בימים אלו, פותחת היחידה לליווי עסקים קטנים ויזמויות בית ספר ליזמות. בית הספר יכלול קורסים של מעוף וקורסים ספציפיים לפי צרכי היזמים ובעלי העסקים הקטנים באזורנו. לפרטים נוספים ולטופס הרשמה: בית ספר ליזמות במועצה אזורית שער הנגב.

למרות השינויים הרבים שחלפו- האינטנסיביות והלהט של הקיבוצניק של הדור הקודם בשער הנגב, קרובים מאוד לקיבוצניק היזם של התקופה הנוכחית.

התפקיד שלנו, כאן במועצה במסגרת היחידה לליווי עסקים קטנים ויזמויות בשיתוף עם מעוף, הוא לעזור לבעלי החלום לממש את היוזמה שלהם ולהישאר עם הרגלים על הקרקע.
 
 

לשירות היזמים ובעלי העסקים הקטנים:

מדריכים להקמת עסק:

הפניות וקישורים:

צור קשר