מתי?

ביום שלישי, ה-02 ביולי 2019

בשעה: 19:00

הוסף ללוח שנה 2019-07-02 19:00:00 2019-07-02 20:00:00 Asia/Jerusalem מופע פתיחת הקיץ של המתנ"ס- רבע לאפריקה למידע מלא: https://www.sng.org.il:443/events/169/ קרית החינוך שער הנגב

איפה?

קרית החינוך שער הנגב


רבע לאפריקה

 

 

רבע לאפריקה, הרכב האתנו-ג'אז-פאנק הישראלי המצליח, מההרכבים היותר עסוקים ופעילים בשנים האחרונות הספיק לעבור קילומטראז' מרשים מול קהל אוהב, להופיע כמעט על כל במה אפשרית ולסחוף אחריהם קהל מעריצים נאמן בארץ ובעולם.

מקצבים צפון אפריקאים, סולמות מקאם ערבי,  והרבה ג'אז-Funk - זה התמהיל המוזיקלי מאחורי רבע לאפריקה, אנסמבל רב תרבותי ושורשי, היוצר קולאז' מוזיקלי מרומם נפש שלא משאיר את הלב והאוזניים אדישים, מזיז את האגן ופונה לצעירים, מבוגרים וילדים כאחד.

על ההרכב:

מאז 2014 רבע לאפריקה הגיעו וכבשו אין ספור מועדונים ופסטיבלים רבים ונחשבים בכל רחבי הארץ כאשר הם סוחפים אחריהם קהל מעריצים רב ומחבק.

ההרכב הופיע וצבר קהל גדול גם בחו"ל בספוטים מרכזים בפסטיבלים נחשבים ביפן, דרום קוריאה, גיברלטר ודרום ספרד,  קזחסטן ואוסטריה.

לאחר שורת סינגלים מצליחים, אלבום הלהקה הרשמי שוחרר בתחילת 2017 ושיריו הפכו ללהיטים בתחנות הרדיו השונות, פלייליסטים רבים ומליוני צפיות במדיות השונות. כמו כן האלבום שוחרר פיזית ביבשות שונות וביפן אף הוצאו גרסאות ויניל מעבר לים.

מאז הוצאת האלבום, שיריהם משודרים בתחנות הרדיו השונות באופן יומיומי וההרכב הופיע בכל תכנית טלוויזיה אפשרית בישראל ובתוכניות נחשבות גם בחו"ל.

בשנת 2017 רבע לאפריקה הפיקו ושיחררו את שיר הנושא הרשמי של תאגיד "כאן" עם אליעד נחום כזמר אורח, את השיר הרשמי של אירועי תל אביב והמכביה, ואת שיר הנושא של סדרת המופת "כיפת ברזל" (קשת12).

רבע לאפריקה שילבו ומשלבים כוחות עם אמנים רבים ומוכרים כמו מוש בן ארי, דויד ברוזה, אולארציק, אליעד, קרולינה, חנן בן ארי, אריאל זילבר, נצי' נצ', שאנן סטריט, אסתר ראדה,  ואבישי כהן.

 

צפו להופעה שלא משאירה אף אחד אדיש!!!

מופע פתיחת הקיץ של המתנ"ס- רבע לאפריקה